Sponsorlu Bağlantılar

Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme

6 yıl önce
2.435 kez görüntülendi

Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme

Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme Yemek Kartı Çevirecek Yer Fişi Kuponu Çeki Multinet Setcard Sodexo Nasıl Çeviririm Bozdurma Kırdırma

Kurumsal firmalar çalışanlarına öğle aralarında yemek ihtiyaçlarını karşılamalarını için yemek kartı verirler. Bu kartlar genelde lokantalar, büfeler, fast food restourantları gibi yerlerin çoğunda geçmektedir. Çalışanlar yemek molalarında buralara giderek yemeklerini yemektediler. Bu rakam genel olarak ayın başında karta yüklenir. 300 tl’den başlar 600 tl’ye kadar değişir bu rakam. Firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bazende çalışanlar yemeklerini evlerinden getirmektedirler. Böylece ticketlerından harcama yapmazlar. Bunun yerine Ticket Geçen Marketlerden evlerine alışveriş yapmaktadırlar. Et, Tavuk, Süt, Bakliyat, Detarjan ihtiyaçlarını bu şekilde sağlamaktadırlar. Geçen bazı marketler Happy Center, Kim, Çetinkaya ve çevrenizdeki küçük çaplı marketlerin çoğunda geçmektedir. Bunu Ticket’imi Nerelerde Kullanabilirim? adresinden size en yakın geçen yerleri öğrenebilirsiniz.

Bazı kullanıcılarda bununla alışveriş yapmak yerine paraya çevirmek ister. Bizde tam bu noktada devreye giriyoruz. Elimizdeki sistem ve makine sayesinde sistemin açığını bulduk ve istediğiniz tutarda size nakite çevirip veriyoruz hemde komisyon almıyoruz. Sizden istediğimiz bilgileri bize eksiksiz yazın ve paraya çevirip size teslim edelim.

Aylık Ne Kadar Yatıyor, Hangi Firmada Çalışıyorsunuz, Hangi Günler Yatıyor, Hangi Kart Var(Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard), İletişim Bilgileri yollayıp bekleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Yemek Kartlarını Anında Nakit Paraya Çevirme başlıklı makalemizde Yemek kartı ne demektir., Yemek kartını anında nakit paraya çeviren yerler ve Yemek kartının geçtiği firmalar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. palandöken dedi ki:

    500 tl civarı aylık yatıyor.innovex sağlık ürünleri firması ayın ilk günü yatıyor ticket kullanıyorum mail adresim

  2. Emre dedi ki:

    Aylık 428 TL yatıyor ayın 1. Günü ve 15. Gününde 214 lira şeklinde yatıyor. FLO mağazacılık da çalışıyorum. Ticket kart var.

  3. Elgama dedi ki:

    610tl ticket yatıyor Antalya

Başvuru Yap


Yukarı Çık