Sponsorlu Bağlantılar

Tefeci Mustafa – Tefeci Erol

3 yıl önce
6.039 kez görüntülendi

Tefeci Mustafa – Tefeci Erol

Tefeci Mustafa – Tefeci Erol Bul Nedir Numaraları Ne Demek Numarası Adresleri İstanbul İletişim Lazım

Tefeciler sizlere para verirken bir takım belgelere ve senetlere imza attırırlar. Bunları imzalarken iyice okuyup ondan sonra imzanızı atmalısınız. Burada sizin aldığınız rakam, geri ödeyeceğiniz rakam ve vade sayısı ve günü yazar. Örneğin kişiden 10.000 TL alırsınız 6 ay sonra 15.000 TL ödemek koşulu ile sözlü olarak bu şekilde anlaşırsınız ama kağıda 3 ay sonra 20.000 TL yazarlar ve siz bunu okumazsanız 3 ay sonra o rakamı ödemek zorunda kalırsınız çünkü sizin onayınız o kişinin elinde bulunmaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olmakta fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdi sizlere bugün bazı ünlü tefeciler hakkında bilgiler vereceğiz. Önceleri Tefeci Cemil diye meşhur biri vardı. Bir kaç yerde yorum bırakmış ve kendini tanıtmıştı. Kişilerde kendisi hakkında bilgi edinmek için arama motorlarında araştırmalar yapmış ve kendisini tanımıştı. Fakat görülen o ki kendisi artık güvenilir bir kişi olarak görülmüyor ve eski popülerliğini kaybetmiş durumda o yüzden farklı isimler ön plana çıktı.

Tefeci Mustafa bey ve Erol bey şimdilerdeki rağbet gören isimler kendileri İstanbul-Maslak’ta ikamet ediyorlar. Tabi gelirleri iyi olduğu için iyi semtlerde ofislerini kurmuşlar. Parayı verirken sizden komisyon alıyorlar ve faiz oranları yüksek bu yüzden eş dost çevrenizden para talep ederseniz daha iyi olur çünkü bir çok kötü adamları ve peşinize takılırlar sizi zor duruma sokabilirler. Sizden kimlik bilgilerinizi, ev adresinizi, iş adresinizi hepsini alıyorlar kendilerini garanti almak adına sonra parayı ödeyemezseniz sizi tehdit edip canınız ve aileniz ile sınayabilirler.

Tefecilerden para alacaksanız 2 defa düşünün deriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Tefeciler Nerede Bulunur başlıklı makalemizde Nasıl ve Nereden Tefeci Bulabilirim, Tefeci Nerden Bulunur ve Tefeci Nerede Bulunur hakkında bilgiler verilmektedir.

Tefeci Mustafa – Tefeci Erol Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Lüleburgaz dedi ki:

    4000 bin liraya ihtiyacım var iki sonra vericem nekadar geri öderim acele cevap bekliyorum saygılar.

  2. Lüleburgaz dedi ki:

    Yılmaz YAYIKÇI Lüleburgaz kırklareli de iakamet ediyorum emekli ve çalışanım evliyim bankalarla sorunum var 4000 lira kalan kredi hesabını yatırıp aynı bankadan kredi çekip borçlarımı aynı yerde toplamak istiyorum 2600 lira iki maaşımın toplamı saygılar iki ay sonra kapatıcam hepsini

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık