Sodexo Ticket Multinet Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

Sodexo Ticket Multinet Setcard Winwin Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler Nasıl Çeviririm Yemek Kartı Çeki Kuponu Fişi Bozdurma Kırdırma Komisyon İle İstanbul Ankara İzmir

Günümüzde bir çok kurumsal iş yeri çalışanlarına yemek harcamalarında kullanabilecekleri aylık olarak yükleme yapılan yemek kartları vermektedir. Türkiye’de bu işi yapan 4 adet kurumsal ve en çok kullanılan firma vardır. Firmalar bu yerler ile anlaşma yaparak çalışanlarına bu kartlardan vermektedir. Kartlara aylık olarak yükleme yapılır ve bu kart ile çalışan öğle aralarında yemek ihtiyaçlarını giderirler. Büyük şehirlerdeki çoğu lokanta, büfe, restorantlarda bu kartlar geçmektedir. Kapılarında etiket olan yerlerde geçtiği belirtilmektedir. Sizde buralara giderek yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Bunun dışında bazı marketlerde bu firma ile anlaşma yapıp cihazlarını almıştır ve pos cihazlarından geçmektedirler. Bunlar örneğin Çetinkaya Market, Happy Center, Peynirci Baba gibi küçük işletmelerdir. Bunlardan evinize alışveriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun dışında bazı kişiler bu kart ile yemek yemek yerine paraya çevirmeyi düşünürler. Örneğin kişi öğle yemeğini iş yerine evden götürüyorsa bu yüzden parayla kendisinin ve ailesinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak ister. Ama bu işi çoğu yer %20 komisyon ile yapmaktadır. Örneğin kişinin yemek kartına 300 tl yatıyorsa bunu nakit olarak vermek için kişi veya dükkan 60 tl komisyon almaktadır. Burada eğer kişinin acil ihtiyacı varsa bozdurabilir fakat yoksa marketten alışveriş yapmasını tavsiye ederiz. Peki bu kartları nerede kırdırıp paraya çevirebilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki çeviren yerlerin adreslerini ve yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Sodexo geçen marketler ile dediğimiz gibi online alışveriş yapabilirsiniz. İletişim bilgileri sodexo’nun kendi sitesinde yer almakta. Kart gift pass nedir yükleme nasıl yapılır gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık.

Ticket geçen marketler online yerler ile kart bakiyesini öğrenebilirsiniz yada mobil uygulamadan sorgulama yükleme yapabilirsiniz.

Multinet bakiye sorgulama yaparak iletişim bilgileri nedir gift card hediyeleri ile kurumsal geçen marketler ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ticket setcard ile bunları kolayca yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

134 yorum

 1. merahablar her ay 400 tl ticket yatıyor yardımcı olurmusunuz . arkadaşalrım vs bozdurmak isteyen cok kişi var ortalama 5-10 kişi getiririm tixcket bozdurmak için . yardımcı olurmusunuz

 2. İyi çalışmalar. Şirket merkezimiz pirim hakedişlerini ticket olarak yatırmaktadır. Baremler 2000 TL ile 4000 TL arası değişmektedir. Şahsımın pirim hakedişi 4000 TL ticket olarak hesabıma geçecektir. Nakit ihtiyacımdan dolayı ticket kartımı nakit olarak değerlendirebilirmisiniz. Bilgi için geri dönüşlerinizi beklemekteyim.

  İyi günler..

  Hasan Sevim

 3. TUTKU DAĞ 30 OFİS ELEMANI BEKAR OFİS ÇALIŞTIĞIM YERDEN LOKANTA SETCARD GEÇMİYOR O YÜZDEN ACİL NAKİTE ÇEVRİLMESİ İSTİYORUM KOMİSYONSUZ SAYGILAR AYIN 1 İNDE YATIYOR

 4. Arkadaşlar şuan için sadece yemek kuponu
  Multinet sodexo ticket setcart vs.vs
  alımı vardır kısa sürede kart alimi da olucaktir
  Sınırsız kupon alimi
  %25 ile nakite çevrilir
  Istanbul anadolu ve avrupa yakası elden teslim tercih edilir
  Şehir dışı ise karşı ödemeli kargo sonucunda karşı tarafa ödemesi yapılır
  Saçma sapan şeyler yazmayın lütfen
  Ilan a tel numaranızı yazın dönüş yapılacaktır

 5. Selamlar,Her ay 2 karttan 2000 TL setcard nakite çevirmek istiyorum.İlgilenenler mail üzerinden dönüş yapabilirler mi?

  * %25 gibi oranlar teklif edecekler hiç zahmet etmesinler.

 6. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

1 geri izleme / bildirim

 1. Evlenecek Çiftlere Anında Nakit | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*