Sponsorlu Bağlantılar

Sicili Bozuk Kişiye Kredi 2020

3 yıl önce
3.269 kez görüntülendi

Sicili Bozuk Kişiye Kredi 2020

2017 Sicil Affı, Sicil Bozuk Olan Kişiye Kredi, Banka Sicil Affı, Sicili Bozuk Kişiye Anında Kredi Veren Bankalar , aracı firmalar, finansal kuruluşlar

Sponsorlu Bağlantılar

Kredi geri ödemesi belli bir süre içinde olan, Kişiye özel Kredi seçenekleri ile uygun taksit miktarları , ödeme planı ile erken kapamaya imkan sağlayan banka ve finansal kurumlar tarafından kişi , şirket ve tüzel kişilerin nam ve hesabına tanımlanan paradır. Bir çok çalışan maaş yetersizliği, maaşların düzensiz ödemesi, hayat şartlarının pahalı olması, aniden çıkan giderler, sağlık, ölüm, doğum , yangın, su baskını , savaşlar derken kişinin yaşamanıdaki ani değişimler nedeni ile kişiler paraya ihtiyaç duymaktadır.  Para çağlar boyu insanların değiş tokuş aracı olarak kullanılmaktadır. Bir çok insan borçlarını zamanında ödeyememe , gelir yetersizliği nedeni ile krediye ihtiyaç duymaktadır. Ödemelerinizi bir kere bile bankalara aksatmamanız gerekir. Çünkü kredi alımında en önemli etkenlerden bir tanesi kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Banka ile finansal olarak alışveriş yapan müşteriler çek, kredi, senet ödemeleri nedeni ile kara listeye düşen kişiler için af TBMM düzenlenen bir tasarı ile kabul edildi.  Sicili bozuk olan kişi artık bankalardan rahatlıkla kredi alabilecek fakat kredi alabilme ölçütlerinin başında bankaya daha önceki borçlarını 6 ay içinde ödeme gerçekleştirebileceğini kanıtlarlar ise o zaman bankalar ve finansal kurumlar  geçmişteki ödeme düzensizliklerini dikkate almayacak. Hükümette geçmişe dönük ödeme yapmayan kişilere bu kadar güzel bir olanak sağlarken kişilere  ve tüzel kişilere düşen en önemli görev ödemelerini aksatmadan yollarına devam etmeleridir. Şu anda kişilere ve kurumlara sağlanan bu hak ile ekonomi de biraz da olasa rahatlık sağlanacak. Kara listede olan kişiye kredi kartı ile ilgili yazımız rahatlıkla linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz. Kredi ile ilgili soru , görüş ve önerilerinizi merakla inceliyor olacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Liste Affı 2020 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak başlıklı makalemizde Kara Liste Affı 2017 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak, Kredi sicil affı ve Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Bilecik dedi ki:

    Düğün yapacam acil 40 liraya ihtiyacım var düğünden sonra kapatabilirim ne olur yardımcı olun tel:

  2. izmir bayrakli dedi ki:

    Adim adnan soyadim kotan yasim 1981 acil nakite ihtiyacim var bunu 12 taksit seceneyinde odeyebilirm saygilar

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık