Sponsorlu Bağlantılar

Sicili Bozuk Kişiye Anında Kredi

5 yıl önce
1.318 kez görüntülendi

Sicili Bozuk Kişiye Anında Kredi

Sicil Bozuk Kişiye, Kredi, Kredi Kartı Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Bankalar ve finansal kurumlar kişiye kredi verirlerken belli koşulları müşterinin gerçekleştirmesi gerekir. Hiç bir arkadaşınız, anneniz ,babanız, kardeşiniz size cebinden çıkarıpta 100.000 TL parayı anında hesabınıza yatırmaz. Bu işi belli prosedür ve koşullarla yapan pek çok finansal kurum, bankalar vardır. En hızlı krediyi Ziraat Bankası, İş Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası, Akbank vermektedir. Krediyi müşteriye verirken önce sizden TC Nüfuz Cüzdanınız istenir. TC kimlik numaranıza göre daha önce bankalarla yaptığınız ödemeler banka memurunun ekranında direkt olarak çıkar. Yapılan sorgulamaya göre ne kadar zamandır çalışıyorsunuz, SSK ‘lımısınız ? ne kadar süredir , çalışıyorsunuz. Kara Listede misiniz ?Kredi Ve Kredi Kartı Ödemeleriniz düzgün mü ? Maaşınız da haciz var mı yok mu ? hepsi ana ekranda çıkar. Sizden aldığı bilgilerle ekrandaki bilgiler birbiri ile örtüşüyorsa kredi onaylanma çıkma süresi hemen olur. Bazı kişiler bankanı ekranında ödeme düzensizliği sebebi sicil bozuk olarak aldanır. Bu kişilere kredi ve kredi çıkması zorlaşır. Ancak bu kişiler şube müdürünün yetkisinde kredi çıkabilir. Banka şube müdürü eğer isterse ve riskli ödemeyi göze alabilirse o zaman genel müdürlüğe attığı bir maille kredi onaylanabilir. Burada önemli olan şube müdürünün onayıdır. Odeabank kısmen böyle kredilere onay verebilir. Sadece Odeabank olarak düşünmeyin. Çünkü bu tamamen sizinle şube müdürünün arasındaki güvene bağlı olabilir. Fakat her sicili bozuk olan kişiye de kredi verilmez. Kredi alabilmek için kredi alabilme koşullarını yerine getirmeniz gerekir. Garanti Bankası da kendi bünyesinde en hızlı kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Hızlı bir kredi onaylanma süreci vardır. Fakat öncelikli olan kredi onaylanma sürecinde kişinin bankaya sağladığı güven ve ödeme geçmişidir.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Eminevimle Faizsiz Ev Sahibi Olmak başlıklı makalemizde Çekilişle Ev sahibi olma, Faizsiz Taksitle Ev Alma ve Kara Listede Olan Kişiye Ev Alma İmkanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Esenler dedi ki:

    Bana50000 kredi lazim

  2. nezir altındaş dedi ki:

    Bankadan sıkıntıya dustum 3000tl aliyorum 850 tl taksid ödeyebilirim 35 bin tl lazim ankara evliyim 3 cocuk sahibiyim yardimci olurmusunuz

  3. Murat kartal dedi ki:

    Acil 20 bin nakit lazım

Başvuru Yap


Yukarı Çık