Sponsorlu Bağlantılar

Senetle Para Veren Varmı

4 yıl önce
2.468 kez görüntülendi

Senetle Para Veren Varmı

Senetle Para Veren Varmı Borç Verilir Kuyumcu Şirketler Senet Karşılığı Peşin Faizle Borç Para Veren Yerler

Ülkemizde artık acil nakit anlarında borç paraya yetişmek bir çok yoldan sağlanmaktadır. Baktığımız zaman internet ortamında bir çok şahıs veya şirket kişilere borç para vermektedir. Bunları genelde el altından yaptıkları için ya kendilerine site açarlar yada ilan sitelerine kısa açıklamalar ve iletişim bilgileri ilan bırakırlar. Hatta bazı firmalar farklı başlıklar altında çeşitli gazetelere finans kuruluşları adı altında reklamlar vermektedirler. Eğer sizde Senetle Para Veren Varmı diye soruyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Sizlere hemen kredipara.org üzerindeki bağlantılar aracılığıyla para bulmanızı kolaylaştırıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Baktığımız zaman resmi ve kurumsal bir yerden borç almak isteyenler öncelikle bankaların kredi kampanyalarına başvurmaktadır. İhtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler bankadan red cevabı alırsa alternatif yöntemler arayarak araştırmalar yapmakta. Eğer kredi notunuz düşükse bankalardan kredi almanız zor. Sizin kişisel kimlik ve güven puanınızı yansıtıyor bu kredi notu bu yüzden bunu yüksek tutmanızda fayda var.

Sizde Senetle borç para veren şirketlere, faktoringlere, kuruluşlara, firmalara kredi başvurusu yapın. Size istediğiniz tutarda parayı versinler. Kendilerine komisyonlarını alsınlar ve faiz oranları yüksek şekilde kısa vadede sizden geri ödeme istesinler. Bunu düşünerek senetle para veren varmı sorusunu tekrar değerlendirin. Çünkü ileride ödeme sıkıntısı çekerseniz imzaladığınız senetler yüzünden icralık, avukatlık, mahkemelik, hacizlik, davalık olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren Kuyumcular başlıklı makalemizde Senetle Borç Para Veren Kuyumcular, Senetle Borç Veren Kuyumcular ve Senetle Nakit Para Veren Kuyumcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Hatice dedi ki:

  Ben devlet memuruyum.bankalardan kredi çekemiyorum. Senetleri kredi imkanından faydalanmak istiyorum.bana dönüş sağlarsanız sevinirim

 2. Emrah dedi ki:

  Acil 3000tlye ihtiyacım var. Üç ay içinde 5000tl olarak ödeyeceğim. Geri dönüş olursa sevinirim.

 3. Acil 10000 tl ihtiyacım var. 1000 tl taksitle geri odeyebilirim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 4. can orhon dedi ki:

  merhaba acil 3000tl ihtiyacım var 4 aylığına

 5. serkan dedi ki:

  merhaba acil şekilde paraya ihtiyacım var toplam borcum 40000 tl ama o olmazsa bile şuan 10000 tl de işimi görüyor hepsini verirseniz aylık 2500 tl 10000 verirseniz aylık 1000 tl geri öderim lütfen yardım

 6. Özgür dedi ki:

  Benim acil 15 bine ihtiyacım var

 7. Özgür dedi ki:

  Benim acil 15 bine ihtiyacım var

 8. kastamonu cide dedi ki:

  5000 tl lazım açil adım yüksel arasanız yada mşj la haberdar ederseniz memnun olurum

 9. konya/ereğli dedi ki:

  acil nakit paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusnuz

 10. Murat dedi ki:

  Acil nakit lazim

 11. YALÇIN SELVİ dedi ki:

  Merhaba gerçekten ön ödeme istemeden senetle para veren varmı tel 05352791244 ihtiyaç 20 bin tl il Tepebaşı Eskişehir aylık gelir 4000

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık