Senetle Motor Alma

⬆️SENETLE KREDİ PARA BAŞVURU FORMU⬇️

Senetle Motor Alma Satanlar Sahibinden Honda Veriyorlar 2. El Motosiklet Vadeli Motorsiklet Yamaha 2015 İstanbul Adana İzmir Senetli Al Çınar Point Motors Satan Yerler Kartsız Senetsiz Kefilsiz Peşinatsız 24 Ay Vade İle

Bugün sizlere yeni başlamış olan satış yönteminden bahsedeceğiz. Çoğu kişi hobi ve tutku olarak bir hevese kapılıyor ve motor almak istiyor. Motorları genelde gençler istiyor baktığımız zaman gençlerinde fazla bir geliri yok o yüzden taksitli şekilde satan yerleri arıyorlar. Bundan dolayı kredi kartı dışında imza ile senetli motosiklet veren yerler açıldı ve bu gençlere yardımcı oluyor. Güzel bir motosiklet 5 bin tl’den başlıyor. 24 taksitle alsanız size aylık 416 tl gibi taksit tutarı düşüyor. Bir yerde örneğin LC Waikiki gibi bir yerde asgari ücretle 1300 tl gibi bir rakama çalışsanız ve aileniz ile oturuyorsanız zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

Bütün illerde bu şekilde satış yapan yerler var. Bazıları kendi sitelerinde bazıları sahibinden üzerinden ilan verip müşterilerine ulaşmaya çalışıyorlar. Sizde satın almak istiyorsanız bir marka model kafanızda belirleyin ve daha sonra sıfır veya ikinci el olarak alın. En popüler markalar Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki kaliteli markalardır. Bunun dışında Mondial, Bajaj, SYM, Yuki, Asya ucuzluk isteyenler için tercih edilebilir markalar.

Motosiklet Fiyatları, İkinci El ve Sıfır Motor İlanları kredipara.org adresinde yayında. Sizde hemen yorum bölümünden yaşadığınız ili yazın ve nerede motorcu var size bildirelim.

8 yorum

  1. Aylık 1000 tl ödeme rahatlıkla yapabilirim birgün belirlicez veogün ödeme yaparım vadeli senetli motorsiklet arıyorum ama şunu söyleyim pesinat yok ama senetleri gününde odemek garanti 3 yada 4 bin liralık arıyorum yardimci olursaniz sevinirim Hayır mübarek günde Hayır işleseniz allah için

  2. Mert DİNDİN. Menemende oturuyorum. 2.500 lira gelirim var sağlık personeleniyim. Senetle motorsiklet almak istiyorum. Yardımcı olabileceğiniz bir yer var mıdır.?

  3. Meraba ismim Ozan Bağdatlı Balıkesir/Bandırma’da yaşıyorum 23 yaşındayım fabrika da elektrik teknisyeniyim aylık net 2.000 tl gelirim var bekarım ve annemlerle yaşıyorum ve iyi bir motor almak istiyorum daha önce kredi kullanmışlığım var gecikmelerim oldu fakat avukatlık herhangi bir durumum olmadı senet yapabilecek bir yer varsa çok memnun olurum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*