Sponsorlu Bağlantılar

Kredi Ve Kredi Kartı 2016 Yapılandırma

4 yıl önce
1.397 kez görüntülendi

Kredi Ve Kredi Kartı 2016 Yapılandırma

Kredi Ve Kredi Kartı Borcu Olanlara Müjde

Türkiye de kredi ve Kredi kartı borcu olan kişiler ödeme zorluğu çekerek kredi ve kredi kartı borçlarını ödemekte büyük zorluğa düşüyor. Bu ödeme zorluğu sebebi ile bir çok kişi icralık , mahkemelik olarak kara listeye alınıyor. Kara Listeye girmiş kişi için kredi yazımız okumak için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Resmi gazete de yayınlan bildiriye göre artık kredi ve kredi kartı borçları yapılandırmaya girdi. Bankalar tüketicilerin borçlarını uygun faiz ile geri ödeme imkanı sağlıyor.  Bankaların faizleri 1.20,1.50 arasında olması bekleniyor. Bankalar Kredi ve Kredi Kartı borçları için ödeme taksit sayısını 72 aya kadar çıkaracağı bilgisini aktardır. Fakat şu anda tüm bankalar ödeme taksit sayısını 48 ay olarak belirledi. Tüketici krediler taksit sayısının artması tüketicileri memnun etti. Taksit sayısı 36 aydan 48 aya çıkarılması bir çok tüketiciyi mutlu etti. Kredi borcu varken kredi çekmek isteyen kişiler aşağıdaki yazımızı linke tıklayarak rahatlıkla okuyabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

KREDİ BORCU VARKEN 2. KREDİYİ VEREN BANKALAR

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan KREDİ BORCU VARKEN 2. KREDİYİ VEREN BANKALAR başlıklı makalemizde Anında Kredi Veren, İkinci veya üçüncü krediyi veren bankalar ve Kredi alma seçenekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık