Kredi Kartına Cep Telefonuna Taksit Dönemi

⬆️SENETLE KREDİ PARA BAŞVURU FORMU⬇️

Taksitli Cep Telefonu Satışı;

Eskiden bankadan kredi çekmeden cep telefonunu nakit olarak alabilecek koşullardaydık. Fakat şimdi telefonlara yüklenen bilgisayar özellikleri, donanım farklıları, Fotoğraf çekme kalitesindeki artış, fotoğraf çekme isteğinin artması, iş amaçlı kullanım, maillere bakma, gibi bir çok işlemi aynı anda yapabiliyoruz.

Donanım özelliklerinin farklı olması sebebi ile cep telefonu fiyatlarında artış görülmüştür. Eskiden cep telefonuna taksit yapılıyordu. 1000 TL bir cep telefonunu 12 taksit ile alabiliyorduk. Cep telefonu satışları da büyük ölçü de artmıştı.  Cep telefonu sektöründe büyüme görülmüştü. BDDK ‘nın aldığı kararlar doğrultusunda artık cep telefonu satışlarında taksit yapılmamaktadır.

Son verilen haberler doğrultusunda artık cep telefonlarına taksit yapılacağı bilgisi verildi. Cep telefonuna taksit dönemi için ekonomiden sorumlu kişilerin açıklama yapması gerekmektedir. Devletten alınan sinyaller doğrultusunda cep telefonuna kredi kartına taksit miktarının 6 ile başlanacağı bilgisi verildi. Kesin açıklamaları merakla beklenmektedir. Cep telefonun bu sıralar da kredi ile çekebilirsiniz. Aşağıdaki yazımız dikkatle okumanızı öneriyorum.

Banka Onaylı Cep Telefonuna Taksit

Bir önceki yazımız olan Doğum Yapan Anneye Devlet Desteği başlıklı makalemizde Devletin anneye yaptığı yardım, Doğum parası ne kadar ve Doğum parası nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*