Sponsorlu Bağlantılar

Kara Listede Olan Kişiye Kredi Kartı

5 yıl önce
2.004 kez görüntülendi

Kara Listede Olan Kişiye Kredi Kartı

Kara Listede Olan Kişiye Kredi Ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye de gerek yerel , gerek yabancı ölçekli bir çok ulusal ve uluslararası pek çok banka yer almaktadır. Kredi kartına sahip olabilmeniz için düzenli bir gelir , gelir belgesi, kredi ödemeleri, kredi kartı ödemelerinizin düzenli olması gerekir.  Kara liste de olmak demek daha önce bankalardan alınan kredi ve kredi kartını borcunu ödemeyerek icralık olmak, avukatlık olmak demektir. Bir kişi kara listeye girdiyse o kişiye belli bir süre kredi ve kredi kartı çıkmaz. Ancak Kredi kartı çıkarmak isterse ek kart, ek kredi kartı çıkarabilir. Ziraat Bankası, Halk Bank, Vakıflar Bankası, Şekerbank, Anadolu Bank, Fiba Bank,Deniz Bank, Finansbank, İng bank, Türk Ekonomi Bankası, Garanti Bankası, Ak Bank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Alternatif Bank, Burgan Bank Türkiye de yer alan bankalardır. Bu bankalara kredi kartı başvurusunda rahatlıkla bulunabilirsiniz. Fakat kara listede yer alıyorsanız kredi kartı, ve kredi çıkmaz. Kredi ve kredi kartı çıkarmak istiyorsanız başkası üzerinden sicil düzgün bir yakınınızla başvuru yapabilir, onun adından kredi çıkarabilirsiniz. Böylelikle kefil olan kişi banka ile sizin aranızda bir köprü vazifesi görecektir. Kara Listede olana kredi yazımızı linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz. Kredi kartını başkası üzerinden alınsa da ödemeleri düzgün yapmaya devam etmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Vefat Halinde Kredi ve Kredi Kartı Borçları başlıklı makalemizde Kefile ne olur, Ölen kişinin kredi kartı borçları ve Vefat eden kişinin kredi borçları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. çorlu dedi ki:

    mehmet ali sivi tekirdağ çorlu 36 yaş emlak şirketinde çalışmaktayım. evliyim. 1400 tl gelirim var. kıredi kartı borcum vardı şuan taksite bağlayıp ödememi düzgün yapıyorum 4 taksidim kaldı bitmesine 10.000 tl ihtiyacım var aylık 300 tl ödeme yapabilirim. 36 ay vade olabilir.

  2. Erdem dedi ki:

    Kiredi için arayın lütfen

Başvuru Yap


Yukarı Çık