Sponsorlu Bağlantılar

Kara Liste Affı 2020 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak

3 yıl önce
2.416 kez görüntülendi

Kara Liste Affı 2020 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak

Kara Liste Affı 2020 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak mı Kredi Kartı Mağdurları Müjde Çıktımı Yürürlüğe Girecek Son Dakika Sorgulama Yeniden Gündemde

Merkez bankası artık yeni düzenlemeler yapıyor. Cumhurbaşkanının talimati ile harekete geçen bankalar kırmızı kalem ile üstünü çizdikleri müşterilerine af çıkarıyor. Artık kara listeye girip sicili bozuk olan kişilerin geçmişleri silinecek ve kredi ve kredi kartı kullanabilecek. Eski ödemelerinde problem yaşayıp yıllarca bankalarla problem yaşayan kişilerin beklediği müjdeli haber geldi. 2017 yılında tüm herkese af geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Esnaflar, bireysel müşteriler sizde ihtiyaç kredisi çekebilecek, kredi kartı ile rahatça taksitli alışveriş yapabileceksiniz. Tüm bunları yapabilmek için çok az kaldı 1 ay daha bekleyin ve yeni yıl ile birlikte bankaya başvurunuzu yapın. Size kredide verecekler kredi kartı da verecekler. Kara listeye girenler üzülmeyin bu haberi dikkatle okuyun.

2016 yılında çok büyük sorunlar yaşadık. Ama bu yıl güzel bir yıl olsun ve herkes mutlu olsun. Banka kredi çekmiş kişilerin taksitlerini ve ödemelerini zamanında yapmayınca kişiyi uyarıyor. Kişi 90 gün sonra yani 3 ay sonunda hala ödemezse bu sefer yapılandırma yapılmak isteniyor bunu da yapıp ödemezse kişiye icra davası açılıyor avukatlık olup mahkemelik şekilde yargılanıyorsunuz. Bu yüzden ödeyemeyeceğiniz kredileri çekmeyin.

Bunun dışında kredi kartı ile yaptığınız harcamaları da lütfen ölçülü yapın daha sonra mağdurlar arasında yer alıp af dilemeyin. Borçla borç kapatılmaz bunu da unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Liste Affı 2016 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak başlıklı makalemizde Kara Liste Affı 2016 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak, Kredi sicil affı ve Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. mardin dedi ki:

    mrb. ben devlet memuruyum aylık gelirim belgelenebilir 2600 tl.ve 1000 tl de ek gelirim vardır.35 000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.bilgi için

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık