Sponsorlu Bağlantılar

Kanuni Takipte Olan Kişiye Kredi ,Kredi Kartı veren Bankalar

6 yıl önce
1.310 kez görüntülendi

Kanuni Takipte Olan Kişiye Kredi ,Kredi Kartı veren Bankalar

Yasal Takipte Olan Kişiye Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar;

Bir çok insan hesapsızca tanımlanan kredi ve kredi kartı limitleri nedeni ile borç batağına sürüklenmektedir. Aslında tüketici kendisine tanımlanan kredi ve kredi kartı limitini kendi geliri ile orantılı olarak harcamalıdır. Bankalar ve aracı finansal kurumlar aslında tüketicinin acil paraya ihtiyacı olduğu durumlarda onların yanında olan can simitleridir.  Tüketici , kredi kartı ve kredi hamili olan kişi her aldığı kredi tutarını ve kredi kartı limitlerini dikkatle kullanarak yatırımlarını o yönde yapmalıdır. Alınan maaşlar ne yazık ki araba ve ev almaya Türkiye ekonomisi şartlarında yetersiz kalmaktadır. Verilen kredileri tüketici fırsata çevirerek iyi bir yatırım yapmalıdır. Örneğin gelişme değeri yüksek yerlerde ev alarak evini ileri de kiraya verebilir veya satabilirler. Bu anlamda alınan kredi ile iyi yatırım yapılmalıdır. Getirisi yüksek yerlere yatırım yapılmalıdır. Borcun borç kapanamayacağı bilgisini hatırlatmak isterim. Bir ekonomist olarak lütfen attığınız adımlardan emin olun. İşiniz sağlam değil fakat verilen maaş yüksekse hemen gidipte bankadan kredi çekmeyin . Verdiğiniz bilgiler ışığında bankalar kredinizi ve kredi kartınızı onaylayacak ya sonrası. Hacizle ve hapisle ceza almaya kadar gidebiliyor. Öncelikle kişi çalıştığı firmaya, işine ve kendisine güvenmeli. Sizi sizden iyi kimse bilemez.  Bu anlamda yapacağınız harcamaların , kazançların tek hakimi sizsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ödemeleriniz düzenli olmazsa doğal olarak kredi veya kredi kartı onaylanma oranı da o ölçüde düşer. Daima kredi ve kredi kartı borçlarınızı zamanında ödeyin. Örneğin ödeme zorluğuna düştüğünüz taktirde bankalar size asgari ödeme tutarını öde , kanuni takibe düşme , kredi süreçlerin çabuk onaylansın diye bir ibare koymuştur. Banka sözleşmelerinin içine , hem asgari ödeme tutarını ödemeyin, hem 90 gün borcunuzu ödemez iseniz anında yasal takip süreciniz başlamış olur. Asgari ödeme tutarını dikkatle ve özenle ödeyiniz. Ödeyemeyeceğiniz borçlar altına girmeyiniz. Yaptığınız her yanlış olay ve hareket kredi kayıt bürosu, Merkez Bankası, BDDK bilgisi dahilinde olduğunu unutmayın. Kanuni takibe girmiş olan kişiye ne yazık ki hiç bir banka ve finansal kuruluş kredi ve kredi kartı vermemektedir. Acil para kazanma yolları , Kara Liste, Para yardımı yapan kuruluş ve kişileri linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz. Zaman zaman devlet kredi kartı ve kredi kartı borcu olan kişilere taksitle ödeme şartı ile kara listeden silme gibi kolaylıklar sunabilse de siz ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Atasözleri ve deyişlerimizi unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kara Listeye Giren Kişiye Kredi başlıklı makalemizde Acil para kazanma yolları, Anın da kredi ve Kara listedeki kişinin kredi çıkarabilme koşulları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kanuni Takipte Olan Kişiye Kredi ,Kredi Kartı veren Bankalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. öztürk taşdemir dedi ki:

    selam kredi ye ihtiyacım var bankalardan çekemiyorum maaşımda haciz var yardımcı olabilirmisiniz 0 534 426 53 80

Başvuru Yap


Yukarı Çık