Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Kefilsiz , Teminatsız Kredi Veren Bankalar

5 yıl önce
1.837 kez görüntülendi

Hızlı Kefilsiz , Teminatsız Kredi Veren Bankalar

Hızlı Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde yaşanan ekonomik dalgalanmalar, enflasyon darbe girişimleri derken piyasalar bu tür olaylardan olumsuz etkilendi. Kişilerin alım güçleri düşerken , ülkemize gelen turist sayısında azami miktarda azaldı. Doğal olarak dış ülkelerden ülkemize gelen yabancı para miktarı azaldı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Erdoğan’ın faizleri düşürün açıklaması bankaları harekete geçirdi. Bankalar özellikle bu dönemlerde çeşitli indirimler yaptılar, kimiler dosya masrafını düşük tutarken , faiz miktarında da düşüş yaşandı. Konut Kredisi, otomobil kredisi , ihtiyaç kredisini almak artık daha hızlı hale geldir. Otomobil Kredisi alabilmek için linkimize tıklayabilirsiniz.Özellikle PTT , Aktif Bankla yaptığı anlaşma doğrultusunda büyük çaplı kredilerinin onaylanma sürecini 10 güne kadar indirdi. PTT, ve Aktif bank 40.000 TL ve üzerindeki kredileri artık kısa sürede onaylayabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Akbank ,Garanti Bankası , İng Bank hızlı kredi için en fazla 20.000 TL onaylayabiliyor. PTT  özellikle kendilerinden maaş alan emeklilere 80 yaşını aşmamış kişilere kefilsiz teminatsız anında kredi verebiliyor.

En az 500 TL en fazla 40.000 TL krediyi Ptt den almak artık çok kolay.

PTT ‘nin İng Bank İle yaptığı anlaşmaya göre 1,54 faiz oranı ile 75 yaşı aşmamış müşteriler kredi rahatlıkla çekebiliyor.

Kredi alabilmek için kesinlikle bankalarla geçmişte bir sorun yaşamamış olmanız gerekir. Örneğin kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemiş olmalısınız. Kredi ödemeleriniz zamanında yapmış olmanız gerekir. Kısacası tüm borçlarınızı zamanında ödemeniz gerekir. Kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Düzenli bir maaşınızın ,gelirinizin olması gerekir. Düzenli ek gelirleriniz, taşınmaz mal varlıklarınız olması gerekmektedir. Bankaya ne kadar çok evrak verirseniz bankanın krediyi onaylama süreci de hızlı olacaktır.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Para Yardımı Yapan Kurumlar, Zenginler başlıklı makalemizde Alo Sosyal Yardım Hattı, Fakirlere Yardım Eden İş Adamları ve Fakirlere yardım eden kurumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Hızlı Kefilsiz , Teminatsız Kredi Veren Bankalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. osmangazı dedi ki:

    ibrahim altay Bursa 32 yaşındaym bekat-rım aylık gerım 3000tl aylık 1000tl öderm 20000tl lazım 24 ayda bıtırım

  2. antalya dedi ki:

    muhammed yiğit antalya 18 replasyon bekar 2,500 evet yaşadım vermediler ev almak için 50,000 her ay 2000 lira 24 ay vade

Başvuru Yap


Yukarı Çık