Sponsorlu Bağlantılar

Eminevimle Faizsiz Ev Sahibi Olmak

4 yıl önce
1.197 kez görüntülendi

Eminevimle Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Çekilişle Ev Sahibi Olmak, Kara Listede Olana Ev , Faizsiz

Günümüz koşullarında ev sahibi olmak , araba sahibi olmak genellikle bankadan kredi alarak, arsa, dükkan , taşınır veya taşınmazları satmakla mümkün oluyor. Emin Şirketler grubu faizsiz sizi ev , otomobil sahibi yapmak üzere 1991 yılında kurulmuştur.  Yaklaşık 100 adet şubesi bulunmaktadır. Artık bankalara gidip faizle ev alma derdine son. Kredi koşullarını tutturamayan , kara liste de olan kişiler düzenli bir gelire sahip olsalar dahi ev olamıyorlardı. Kara listede olan kişiden belli gelir beyanı göstererek ev sahibi olabilirsiniz.

Faiz ödemeden ev sahibi olabilirsiniz. Bankalar yüksek faiz oranı ile sizleri ev sahibi yapıyordu. Artık eminevimle ev sahibi olmak çok kolay. Yapmanız gereken emin evimi arayarak almak istediğiniz evin bedelini söylemek. Eminevim müşteri temsilcileri size yardımcı olacaklar. Peşinatlı veya peşinatsız ev sahibi olabiliyorsunuz. Taksit vadesi belirlenir. 120 aya kadar vade imkanı sunuluyor.  Peşinatsız taksitle ev sahibi olmak isterseniz ev çekilişine dahil olursunuz. Bu da her ay sizin gibi taksit ödemesi yapan kişiler arasında yapılır. Noter huzurunda yapılan çekilişe göre her ay bir kişi ev sahibi olur. Taksit miktarında artma veya azalma olmaz. Böylelikle kişi sabit bir miktardan ev taksidi öder. Peşinat vererekte ev sahibi olabilirsiniz. Peşinat miktarına göre taksit miktarı belirlenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Alanlara 15000. TL Devlet Desteği

 

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Vadeli Hesaba Yüksek Faiz Veren Bankalar başlıklı makalemizde internet bankacılığı, vadeli hesabı yüksek veren bankalar ve Yüksek getirili vadeli hesap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Başvuru Yap


Yukarı Çık