Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Veren Tefeciler

6 yıl önce
4.181 kez görüntülendi

Borç Para Veren Tefeciler

Borç Para Veren Tefeciler Telefon Numarası Antalya Ankarada Senetle

Yaşam insanlar için yaratılmıştır. İyi de olsa kötü olsa dünyaya gelmişiz bir kere hayatımızı sürdürmek zorundayız her ne kadar zor durumlara düşsek de ama parasızlık sanırım en zoru. Çünkü para olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz. Bir evde oturmak para, elektrik, su, doğal gaz, internet, telefon gibi giderleri ve ihtiyaçların fatura tutarlarını ödemek için para gerekiyor.

Tam bu durumda ülkemizdeki ekonomi ve piyasa iş koşullarını ele alırsak verilen ücretlerin yetersiz olduğunu ve çoğu kişinin zor zar geçindiğini görebiliyoruz. Çoğu kişi asgari ücretle ev geçindirmeye çalışıyor gerekirse ek iş yapıyor para kazanmanın çeşitli yollarını arıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer maaşınız yetmiyorsa ve acil nakit ihtiyacınız varsa sizde bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Genelde ufak miktarda ihtiyaç kredileri onaylanmaktadır. Ama kredi notunuz düşükse işiniz biraz zor. Çünkü sizin ödeyemeyeceğini düşündükleri için size kredi çıkarmazlar. Bu yüzden sizde kredi kartı veya farklı borçlarınızı kapatmak için alternatif bir yöntem arıyor olabilirsiniz.

Bundan sonra yöneleceğiniz kişiler Borç Para Veren Tefeciler olmasa daha iyi olur. Çünkü sizi kısa dönem içerisindeki maddi bunalımınıza bir çözüm olabilir ama geri ödeme yaparken sizden alacakları faiz oranları ve komisyonlar yüksek olacağı için bu sefer yeni bir sorun ve problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Oysa banka gibi finansal kurumlardan borç almış olsaydınız size yapılandırma taksitlendirme yapıp ödeme kolaylığı sağlarlardı fakat tefeciler bunu silah zoru veya korkutma şeklinde yaparlar. Buda sizin ve ailenizin can güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bir işe bulaşmadan önce tekrar düşünmenizde fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. faruk erdem dedi ki:

  selamlar bana acil 20.000 tl lazım. istanbul gaziosmanpaşa. salı günü ameliyat olma durumum var. iletişime geçerseniz detayları görüşebiliriz. özel bir şirkette muhasebe departmanında çalışıyorum.

 2. faruk erdem dedi ki:

  iletişim.: borcumu 36 ay eşit taksitlerle yada 6 ay sonunda ana para şeklinde geri ödeyebilirim.

 3. öztürk taşdemir dedi ki:

  taksitle 10000 yada 15000 tl para lazım kocaeli derince

 4. ertuğrul tuncer dedi ki:

  acil 5000 TL ye ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz

 5. zeki dedi ki:

  Ankarada memurum senetle 15000 tlye ihtiyacım var 3 ay sonra ödemek şartıyla acil

 6. figen dedi ki:

  ÇOK ACİL 5 BİN TL

 7. mevlut dedi ki:

  Onbes milyar çok acil cocum astalikhindandolayi çok acil lazım 1500masim var 24ayda oderim yalvarıyorum yardım edin cemilbey

 8. Yilmaz dedi ki:

  Acil para lazim yardim edin

 9. habip dedi ki:

  .DEVLET MEMURUYUM ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR. BANKALARLA SORUNLARIMI ÇÖZMEK VE BORÇLARIMI BİR ARAYA TOPLAMAK İÇİN 50.000 TL BORÇ ARIYORUM.

 10. murat dedi ki:

  acıl para ya ıhtıyacım var erişim saglayabılrıısnız

 11. ali dedi ki:

  acil 7000 tl ihtiyacım var. 10000 tl olarak ayda 500 tl ödeme yapabilirim. hayat meselesi tel

 12. istanbul dedi ki:

  kenan özel sektör fabrikada 22 yıldır çalışıyorum 90000 tly ihtiyacım var uzun vadeli istıyorım aylık 1500 odeme yaparım medeni durumum evli üzerimde 4/3bana ait daire var

 13. Ümraniye dedi ki:

  A.ÖZEL İstanbul bankalardan kredi çekemiyorum.10.000 TL ye ihtiyacım var.Bekarım özel sektörde şantiye şefiyim.24 ay vade ile ödeyebilirim

 14. Emine dedi ki:

  Acil 15bin tl ye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 15. kadıköy dedi ki:

  Öğrenciyim ailemden gelirim var ama acıl nakıt ıhtıyacım var 5.000 lira kısa sürede ödeyebilirim zaten

 16. UZUNDERE dedi ki:

  İşyeri açıcam 35 bin eksiğim var acil dikkate alınması rica olunur

  TAHİR ÇEÇEN…

 17. haliliye dedi ki:

  ramazan toğa . şanlıurfa 28 yaşındayım fotoğrafçılık yapıyorum bekarım aylık 3500 tl gelirim var bankalarla sorunu ben yaşamadım benim abilerim kredi kartımı elimden aldılar ben askere giderken kullanmışlar ve yatırmamışlar bundan dolayı kara listeye girdim sicilim bozuldu ve şuan acil ödemem gereken 10 bin tl borcum var ve bankalara olan borçlarıda kapatmak istiyorum bunun içinde 10 veya 15 bin yeterli olur aylık ödeyebileceğim tutar 1750 tl

Başvuru Yap


Yukarı Çık