Sponsorlu Bağlantılar

Borç Para Veren Faktoringler

4 yıl önce
2.825 kez görüntülendi

Borç Para Veren Faktoringler

Borç Para Veren Faktoringler Kredi Senetle Veriyorum Yerler Tefeciler Acil Verenler Senet Karşılığı Peşin Faizle

Modern zaman ve şehirlerde her kesimden insanın çeşitli ödemeleri ve kişisel ihtiyaçları vardır. Kimisi kiradan kurtulup kendine ait bir daire satın almak ister, kimi otobüs yerine kendi aracına sahip olup istediği yere rahatça seyahat etmek istemektedir, kimiside artık bekarlığa veda edip evlenme zamanının geldiğini düşünür ve kendisine uygun kişiyi bulunca onunla yuva kurmayı düşünür. Tabi bizim Türk gelenek ve görenek ve adetlerimize göre yapılması gereken bazı şeyler vardır. Önce nişan yapılır daha sonra düğün yapılır bunların hepsi yüksek masraflardır. Bu yüzden toplu para olmadan bunları yapmak imkansızdır. Bu yüzden insanlar bankalara kredi çekerek uzun vadede ödemeyi düşünür. Sadece bunlarla bitse iyi eve mobilya beyaz eşya ve tüm ihtiyaçları almak gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ama bazen bankalar kişinin geliri düşük olduğu için ve kredi notu az olduğu için kredi vermez bu noktada kişiler Borç Para Veren Faktoringler şirketlere başvurur. Buradan alınan paralarda kredi notlarına bakılmaz. Size direk olarak istediğiniz parayı verirler. Bunun için sizden senetle imza alırlar yada kefil isterler. Yada malınız mülkünüz varsa ipotek koyarlar. Bunları göze alıyorsanız hemen gidin alın. Zaten sitemizde telefon numaraları ve adresleri bulunmakta. Umarız istediğiniz borç paraya ulaşırsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Senetle Nakit Borç Para Verilir başlıklı makalemizde Borç Para Verilir, Senet Karşılığı Borç Para Verenler ve Senetle Borç Para Verilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Eren dedi ki:

    Merhaba borçlarımdan dolayı 80bin TurkLirasina ihtiyacım var. Devlet memuruyum. Aylık maaşım 4000TL yardımcı olabilecek varmı. Aylık 1500 ödeme yapabilirim

DİKKAT: İsim soy isim, hangi şehirdesiniz, yaşınız kaç, mesleğiniz nedir, medeni durumunuz, aylık geliriniz, bankalarla sorun yaşadınız mı, neden paraya ihtiyacınız var, ne kadara ihtiyacınız var, aylık ne kadar ödeyebilirsiniz, kaç ay vadede ödeyebilirsiniz, iletişim bilgileriniz bunları detaylıca yazmanız çok önemli. Değerlendirilip size dönüş yapılacak.

Başvuru Yap


Yukarı Çık