Sponsorlu Bağlantılar

Anında Taşıt Kredisi Veren Bankalar

6 yıl önce
1.647 kez görüntülendi

Anında Taşıt Kredisi Veren Bankalar

Anında Taşıt Kredisi Veren Kurumlar;

Bir yerden bir yere gitmenin zor olması , yağmur yağması, hava koşulları, yazın tatile gitme isteği, çocuklarla bir yerden bir yere şehirler arası veya şehir içi seyahatlerin zor olması , iş için , ticari amaçlar için ve pek çok faktör nedeni ile kişiler araca ihtiyaç duymaktadırlar. Araç alabilmek için gerekli ekonomik birikime sahip olmak gerekir.

Bankalar artık ekonomik kredi alımlarını belli prosedürler içinde hızlandırmaktadırlar. Araç kredisi alabilmek için belli kredi alabilme ölçütlerine uygun olmaları gerekiyor. Bankalarla ilgili olarak sıkıntı yaşamamış olmaları gerekmektedir.

Sıfır  Araç Kredisi alabilme koşulları;

  • Araç alacak olacak kişinin Maaş Bordrosu
  • Gelir Belgesi
  • Çalışmıyorsa ipotek olarak gösterebileceği belgeler
  • Sıfır Aracın Proforma Faturası
  • Nüfuz Cüzdanın ve ehliyetin aslı ve fotokopisi
  • Serbest Meslek sahipleri için vergi levhasının aslı ve fotokopisi
Sponsorlu Bağlantılar

Araç kredisini en hızlı veren bankalar İş Bankası, Halk Bankası, Ziraat Bankası, Akbank, Garanti Bankası, Yapı kredi Bankasıdır. Araç kredisi alırken mutlaka en iyi kredi veren banka araştırması yapılmalıdır.

Kara Listeye Giren Kişiye Kredi

Sponsorlu Bağlantılar

Bir önceki yazımız olan Kredi Dosya Masrafını Bankalardan Geri Almak İçin başlıklı makalemizde Kredi dosya masrafını geri almak için ve Kredi dosya masrafını geri almak için başvuru kanalları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Başvuru Yap


Yukarı Çık